Про нас

  Новини

  Архів новин

  Матеріали

  Friends

Новини

Дивіться оголошення про засідання нашої спецсекції "Самоорганізація в онлайн навчанні та спілкуванні" 22 квітня в рамках конфереенції "Days of Science - 2021" філософського факультету КНУ ім. Шевченка. Тези англійською до 15 березня. https://dsphd2021.knu.ua/

Читайте интервью И.С.Добронравовой "Синергетическое сообщество как открытая неравновесная система" в коллективной монографии "Культура украинских философских сообществ: ситуация трансформации"

Дивіться на веб сайті Міжнародної наукової конференції "Дні науки філософського факультету- 2020", яка відбудеться 22-23 квітня 2020 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у розділі sections назву нашого Круглого столу "Perspectives of Synergetic Knowledge in Ukraine:Philosophy, Education, Everyday Life" та відкривайте його опис через зазначене поруч в дужках (more information). Звертаємо вашу увагу, що хоча дискусія на засіданні буде вестися українською, абстракти мають подаватись англійською через вебсайт конференції.

Шановні члени і друзі Українського синергетичного товариства! Приходьте 24 квітня о 10 в 422 аудиторію червоного корпусу КНУ ім. Шевченка на засідання Круглого столу "Синергетичний погляд на соціальну напруженість" ,що відбудеться а рвмках Міжнародної наукової конференції Дні науки - 2019. Програма за адресою dsphd2019.knu.ua.

24 березня в рамках конференції Дні науки філософського факультету КНУ відбудеться наш Круглий стіл за темою "Синергетичний погляд на соціальну напруженість". Доповідатиме доктор соціології Любов Бевзенко. Зареєструватись та подати тези можна за посиланням.
Зверніть увагу, що тези треба надавати англійсько. з обсягом 200-400 слів.

Дивіться програму конференції, в межах якої проходитеме наш круглий стіл

Круглий стіл на тему: "Освіта для майбутнього - роздуми над останньою доповіддю Римського клубу" відбудеться 29 травня 2018 о 13 годині в НПУ імені Драгоманова в межах конференції "Інновації в освіті: ціннісно- компетентнісний підхід". Дивіться інформаційний лист

Читайте в Матеріалах книгу професора І.С.Добронравової "Практична філософія науки".

Читайте збірку "Людина в складному світі"

 

 

Пишите нам на infoСОБАКАsynergetic.org.ua